Miui 13. Стабільна збірка нової версії оболонки android від xiaomi вже готова до свого релізу

32

Схоже, що наше багатомісячне очікування швидкого випуску нової оболонки android від xiaomi, яке триває ще з минулого року, нарешті, незабаром закінчиться.

Як повідомив у твіттері розробник @kacper skrzypek, стабільна збірка miui 13 з номером версії v13.0. 1. 0.slbcnxm вже готова. Це означає, що вже незабаром нам варто чекати офіційну презентацію нового програмного забезпечення для смартфонів xiaomi.

Looks like #miui13 will come to the stable channel (at least in china) at launch… Builds for the expected xiaomi 12 series are ready. Pic.twitter.com/h0piz3gfvz

— kacper skrzypek(@kacskrz) december 1, 2021

Компанія вже офіційно підтвердила, що дебют miui 13 відбудеться до кінця цього року. Само собою, як зазвичай це буває, першими її отримають користувачі з китаю.

Також, за вже сформованою традицією, miui 13 буде випускатися в двох варіантах: перший з них буде призначений для «старих» смартфонів xiaomi і базуватися на android 11, а другий буде надходити на більш-менш свіжі моделі і в його основу ляже android 12.

Нова оболонка android від xiaomi отримає ряд змін і поліпшень, серед яких оновлений інтерфейс з новою анімацією, нові версії фірмових додатків з додатковими можливостями, відображення температури батареї смартфона, автоматичне резервне копіювання даних та ін.

схожі матеріали: