Місткість серверів new world буде збільшена для кожного існуючого світу

23

Amazon game studios докладає всіх зусиль для збільшення кожного доступного сервера. В оголошенні на офіційному акаунті new world в twitter команда розробників дякує мільйон гравців, які прийшли в new world після запуску на початку цього тижня, і обіцяє, що незважаючи на нестабільний початок вона працює над збільшенням місткості на всіх доступних серверах.

Безумовно, це як музика для вух гравців, які відчувають труднощі в new world з моменту її запуску. Відразу після виходу new world геймери повідомляли про тривалі черги на вхід на сервери гри по всьому світу, незалежно від того, в якому регіоні вони знаходилися. У підсумку це породило безліч досить кумедних мемів.

Одне з рішень проблеми постійних черг вже було запропоновано командою розробників. Amazon game studios оголосила, що протягом наступних двох тижнів вони будуть безкоштовно переносити сервери для всіх гравців, так що ті, хто залишається в очікуванні протягом тривалого часу, зможуть за бажанням змінити сервер на менш населений.

У новому повідомленні команда розробників повідомляє, що ця функція знаходиться на вершині списку пріоритетів для new world, і вона сподівається, що зможе запустити її наступного тижня. Сподіваємося, що це тимчасове рішення виявиться ефективним до того, як серверні потужності гри будуть розширені в майбутньому.