Microsoft і take-two interactive можуть працювати над великою угодою

84

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

У мережі активно поширюються чутки про можливу велику угоду між microsoft і take-two interactive, компанією, в тому числі, що володіє 2k games, rockstar games і є видавцем таких легендарних франшиз як grand theft auto, max payne, red dead redemption, bioshock і borderlands.

scott graham, unsplash

Чутки вирішив обговорити ігровий ресурс somosxbox, який зазначив у своїй публікації інформацію відомого інсайдера індустрії джеза кордена (головного редактора windows central). Корден в одному з подкастів зазначав, що кілька надійних джерел повідомляли йому про наміри microsoft придбати take-two interactive. Така угода здається неможливою, microsoft володіє потрібними фінансами, але з юридичної точки зору угода викликає безліч питань. Компанії можуть укласти й іншу велику угоду, пов’язану з просуванням xbox.

Ще один цікавий натяк користувачі побачили в twitter аарона грінберга, маркетолога xbox games. У 2019 році грінберг опублікував в twitter ” інсайд на млинцях» — фотографія з апетитними панкейками натякала на логотип студії zenimax, яка пізніше була придбана microsoft. У цьому ж році грінберг опублікував аналогічний інсайд, на думку користувачів, що натякає на rockstar games.