Messenger Platform – нова платформа для створення ботів від Facebook

267

Від автора: Facebook запускає бета-тестування платформу, за допомогою якої розробники зможуть створювати ботів у Messenger. Про це представники компанії повідомили на щорічній конференції «F8».

Щорічно проводиться конференції для розробників F8», організатором якої є Facebook, керівник проекту Девід Маркус повідомив, що в Messenger буде запущена платформа для створення ботів. На відміну від інших компаній боти від Facebook будуть мати більш широкими можливостями. З їх допомогою компанії зможуть взаємодіяти з клієнтами і приймати замовлення, не виходячи з програми; використовувати їх для організації служб онлайн-консультацій.

Також Facebook представив спеціалізований інструментарій для розгортання ботів, які «вміють» відповідати на поставлені користувачами питання. Основним засобом є Send/Receive API. Завдяки йому боти зможуть давати структуровані відповіді, зміст яких буде включати в себе зображення, CTA-кнопки і гіперпосилання.

Для запуску більш складних самонавчаючих утиліт буде використовуватися нова версія Bot Engine. Зараз він доступний для розробників в бета-версії.

Під час виступу Марк Цукерберг не раз зазначав, що розвиток Messenger – одне з пріоритетних напрямків діяльності компанії на найближчу п’ятирічку. На думку Марка, дана програма – це не просто зручний засіб спілкування, але й ефективний інструмент для взаємодії брендів зі своїми клієнтами. Згідно з даними статистики, місячна аудиторія Messenger збільшилася до 900 млн.