Mediatek анонсувала процесор kompanio 900t для планшетів і ноутбуків

79

Mediatek представила чіпсет kompanio 900t — новий екземпляр в ряду рішень для планшетів, легких ноутбуків та інших пристроїв. Чіп є спрощеною версією флагманського 1300t для продукції преміум-класу. Платформа поєднує в собі продуктивний процесор і знижене споживання енергії, а також власні рішення для мультимедіа і функцій ші. Підтримується набір бездротових стандартів, включаючи 5g.

Джерело: mediatek.com

Kompanio 900t виробляється за технологією 6 нм, 8-ядерний процесор включає в себе 2 продуктивних ядра arm cortex-a78 і 6 економічних arm cortex-a55 — цим він відрізняється від 1300t з 4 потужними і 4 економічними ядрами. За графіку відповідає gpu arm mali-g68, в конфігурацію включений mediatek apu. Чіп працює з оперативною пам’яттю стандарту lpddr5, для вбудованого накопичувача передбачена сумісність з ufs 3.1. Підтримується виведення картинки в дозволі 2k з частотою до 120 гц.

Платформа kompanio 900t містить інтегрований 5g-модем, для зниженого споживання енергії передбачена технологія mediatek 5g ultrasave. Крім мобільних мереж, чіпсет підтримує 2х2 mimo wi-fi 6 і bluetooth 5.2, можна підключити кілька периферійних пристроїв. Технологія поліпшення якості зображення mediatek miravision за допомогою ші-алгоритмів дозволяє підвищувати sdr-відео до якості «майже hdr», а hdr10 — до «майже hdr10+» в реальному часі.

«з платформою mediatek kompanio користувачі можуть розраховувати на неймовірні можливості мобільних процесорів. Kompanio 900 забезпечує стабільну обчислювальну потужність, виняткові мультимедійні функції аудіо і відео, потужні ігрові можливості, а також підтримку 5g і [інших] новітніх бездротових стандартів, завдяки яким користувачі зможуть максимально ефективно використовувати свої пристрої», — прокоментував новинку цзен баоцин (zeng baoqing), генеральний менеджер підрозділу інтелектуальних мультимедіа mediatek.