Материнські плати msi meg z690 з функцією діагностики розгону bios cpu force 2 для процесорів intel alder lake

34

На наступному тижні виробники материнських плат запускають свої нові продукти z690 з низкою нових функцій. У msi також буде ряд доступних материнських плат, але їх плати meg z690, зокрема, будуть нести абсолютно нову функцію, яка полегшить власникам процесорів intel alder lake розгін своїх чіпів.

Можливо, ви чули про функцію msi memory force, яка вперше з’явилася на платах z490 пару років тому. Що ж, cpu force 2 дуже схожий на нього, але, як ви вже здогадалися, він працює спеціально для процесорів!

Материнські плати msi meg z690 будуть поставлятися з інструментами розгону cpu force 2 і memory force, які дозволять користувачам визначити кращу конфігурацію розгону для своїх процесорів intel alder lake і модулів пам’яті ddr5. Але вам може бути цікаво, як cpu force 2 допоможе вам з oc? перш за все, cpu force 2 – це не інструмент автоматичного розгону, який встановлює передустановку розгону на основі біннінга цп, а скоріше покаже вам оцінку, яка вказує на те, чи будуть ваші налаштування розгону хорошими чи поганими для вашої системи.

Зусилля цп 2:

  • зменшіть оцінку, зменшіть vcore для стабільності. Краща можливість розгону
  • бал не можна порівнювати між різними сегментами. Наприклад, i9-12900k набрав 95 балів не краще, ніж 98 i7-12700k
  • сила цп може визначити фізичний стан цп (потенціал розгону)

Ви починаєте з 100 балів, і якщо функція cpu force 2 на материнській платі z690 виявляє, що ваші налаштування корисні, ви отримаєте нижчий бал. Чим нижче оцінка, тим вище загальна стабільність і можливості розгону вашого процесора intel alder lake. Але якщо ваші налаштування розгону виглядають не дуже добре, ви отримаєте більш високий бал. Слід зазначити, що результати cpu force 2 не можна порівнювати між різними сегментами. Наприклад, sku core i9 слід порівнювати тільки з sku core i9, а не з чіпом core i7, core i5 або core i3. Це дуже витончений інструмент, який може допомогти користувачам розігнати чіпи intel alder lake, і вам обов’язково знадобиться допомога в зниженні цих напруг, оскільки лінійка alder lake 12-го покоління в кінцевому підсумку дуже енергоємна по дизайну.