Marvel’s spider-man 2 став самим залайканим трейлером на playstation showcase

63

На playstation showcase в четвер не було дефіциту великих анонсів. Від довгоочікуваної новини про ремейк star wars knights of the old republic і до розкриття god of war ragnarok, може бути важко сказати, який з них найбільше сподобався фанатам.

Проте, дивлячись на лайки на ютубі, можна побачити явного переможця: marvel’s spider-man 2 . Трейлер в даний час набрав 430 тис. Лайків, що значно випереджає god of war ставлячи його на друге місце з 325 тис. Лайковий.

Не дивно, що цей трейлер зустріли так тепло. Було розумно припустити, що ми не отримаємо spider-man 2 протягом деякого часу, враховуючи досить недавній запуск spider-man miles morales і той факт, що insomniac зараз неймовірно завантажена студія. Крім двох ігор про людину-павука, вона тільки недавно завершила розробку ratchet and clank: rift apart, а також анонсувала ще одну marvel-гру на тій же виставці, з росомахою в головній ролі.

Якщо ми застосуємо даний підхід з лайками до інших трейлерів playstation showcase, це буде поганий результат для rockstar. Як вже повідомлялося раніше, трейлер перевидання grand theft auto 5 отримав на youtube досить погану оцінку. Причому на даний момент ситуація ще сумніша. Якщо добу тому трейлер мав 14 тис. Лайків і 23 тис.дизлайків, то тепер 18 тис. Лайків і 43 тис. Дизлайків.

Очікується, що marvel’s spider-man 2 вийде на ps5 в 2023 році, в той час як marvel’s wolverine ще не отримає вікно релізу. Однак ми знаємо, що останній знаходиться на ранніх стадіях розробки, так що короткий тизер-трейлер, можливо, повинен буде тримати нас протягом деякого часу, перш ніж ми отримаємо більше новин.