Marvel не показали сцени після титрів фільму ” вічні»

33

У той час як «шан-чи і легенда десяти кілець» представив нового героя в mcu без будь-яких попередніх камео, «вічні» піднімуть ставку, представивши цілу команду.

Тим не менш, ця група героїв сильно відрізняється від шан-чи або багатьох месників, оскільки вони не люди, а скоріше космічні істоти, які були на землі протягом тисяч років. Фільм буде відігравати важливу роль в історії фази 4; і, дотримуючись традиції студії, також буде включати сцени після титрів – які-незважаючи на ранні покази стрічки – все ще оповиті секретністю.

Напередодні прем’єри фільму режисер хлоя чжао підтвердила, що «вічні» включають дві сцени після титрів, натякаючи, що вони обидві «однаково важливі» і «містять великі сюрпризи».

Однак, коли» вічні ” були показані на прес-показах в день голлівудської прем’єри фільму 18 жовтня, подивилися повідомили, marvel studios не показали сцени після титрів. Херб скрібнер з deseret news пояснив у twitter їх відсутність:

Source just told me: “the final credits aren’t ready yet.”#eternals https://t.co/fktltqccce

– herb scribner (@herbscribner) october 18, 2021

Відповідаючи на твіт про відсутність сцен після титрів, режисер «вартових галактики» джеймс ганн розповів, що це насправді норма:

I worded this tweet poorly. What i mean is marvel generally don’t show the post credits scenes at early screenings.

– james gunn (@jamesgunn) october 18, 2021

Варто відзначити, що фільм повинен закрити римський кінофестиваль 24 жовтня, перш ніж дебютувати в кінотеатрах в листопаді. Тим часом, російський прокат почнеться 4 листопада 2021 року.