Lg показала передові розробки в області 6g

27

На корейській виставці науки і технологій2021 року компанія lg продемонструвала останні досягнення в областібеспроводной передачі і прийому в мережах шостого покоління. Зокрема, був представлений підсилювач потужності для6g, розроблений у співпраці з німецьким науково-досліднимінститутом фраунгофера.

Раніше вже демонстрували роботу цього пристрою, успішно здійснивши прийом і передачу даних на відстань понад 100 кілометрів по прямій на відкритому повітрі.для цього використовувався діапазон частот 6 тгц (терагерц). Обмін інформацією в терагерцевому діапазоні відбувається в смузі частот від 100 ггц до10 тгц. Це дозволяє забезпечити надвисоку швидкість передачі даних, що досягає 1 тб в секунду.

Однак у технології можуть виникатисерйозні втрати потужності в результаті процесу прийому і передачі інформаціїз-за малого діапазону частот. Для цього необхідна розробка підсилювачів потужності в такій високочастотній смузі.

Lg спільно з keysight technologis inc.продемонстрували технологію адаптивного формування променя. Вона позволяетпреобразовать напрямок променя відповідно до змін каналів іположеніем приймачів. Крім цього, розроблена повнодуплексна (fdr)технологія, що дозволяє передавати і приймати інформацію в одній і тій же смузі частот.

Зв’язок шостого покоління повинна пройти стандартизацію к2025 року, а до 2029-го почати використовуватися в комерційних мережах по всьому світу.