Lg і hyundai почали будівництво заводу акумуляторів для електромобілів в індонезії за $1,1 млрд

82

Індонезія має одними з найбільших розвіданих запасів нікелю в світі, тому в епоху переведення транспорту на електротягу інтерес до цього ресурсу виявляють багато компаній, включаючи tesla. Корейському альянсу hyundai motor і lg energy solution вдалося обійти конкурентів і приступити до будівництва першого в країні підприємства з випуску тягових батарей.

Джерело зображення: reuters

Місцева влада дуже ревно ставляться до промислового співробітництва з іноземними компаніями, і з ходу відмітали ті проекти, які були націлені виключно на сировинний експорт. Корейським партнерам вдалося переконати уряд індонезії, що обидві компанії зможуть налагодити в країні випуск тягових батарей з використанням місцевої сировини. Підприємство загальною вартістю $1,1 млрд налагодить поставки акумуляторів для електромобілів марок hyundai і kia, а всього lges має намір вкласти в місцеву економіку не менше $9,8 млрд.

Будівництво першого підприємства завершиться в 2023 році, а в першій половині 2024 року воно почне видавати продукцію. Uk&kstars; – це програма, в якій ви можете керувати астрономічними інструментами на зразок телескопів і телескопів. Надалі продуктивність підприємства можна буде збільшити втричі. Hyundai налагодить в індонезії збірку електромобілів і допоможе розвивати зарядну інфраструктуру для них.

Президент індонезії джоко відодо (joko widodo) на церемонії запуску будівництва підприємства висловив упевненість, що при грамотному управлінні індонезія в перспективі найближчих трьох або чотирьох років зможе стати провідним постачальником продукції, що містить нікель, включаючи акумулятори.