Лендінгем пейдж на WordPress: прості сторінки за допомогою плагіна Long Form Storybuilder

214

Від автора: у цій статті ми поговоримо про лендінгем пейдж на WordPress і як їх створити з допомогою плагіна Long Form Storybuilder. За останні роки сегмент інтернет-маркетингу настільки зріс, що сьогодні він вважається одним з найефективніших способів підвищення конверсії. Не важливо, який у вас бізнес, якщо ви використовуєте інтернет для рекламування своїх товарів, то ви відразу ж помітите швидке зростання продажів. В мережі не існує географічних бар’єрів, ви можете достукатися до мільйонів людей онлайн.

Все це призвело до того, що люди вигадують різні способи, щоб переконатися в роботі маркетингу. З професійної точки зору маркетингу необхідно створити спеціальну сторінку на вашому сайті під один конкретний товар або послугу. Такі сторінки називають лендинговыми.

Що таке лендінгем сторінка?

З Wikipedia: «В інтернет-маркетингу лендінгем сторінка, також відома як сторінка захоплення уваги або лендер, це окрема сторінка, на яку можна перейти з оптимізованою пошукової видачі або по рекламному банеру. Лендінгем сторінки, як правило, містять інформацію про конкретному напрямку продажів, яке є логічним продовженням рекламного банера, пошукової видачі або посилання.»

На лендінгем сторінках все описано досить коротко, вмісту рівно стільки, скільки необхідно, щоб дати користувачеві самому зробити вибір. Сторінки, як правило, не настирливі, не відволікає користувача від товару, на них міститься декілька відгуків, а також на сторінці присутні в розумній кількості кнопки «заклик до дії». Після цього необхідно провести A/B-тестування. Лендінгем сторінки допомагають підвищити конверсію сайту, підштовхуючи користувачів підписатися на оновлення або зареєструватися на вашому сайті, що веде за собою підвищення трафіку, а значить, збільшення продажів.

Технічна сторона лендінгем сторінок

Багато хто вважає, що лендінгем сторінки є частиною сайту, але я з цим не згоден. Часто такі сторінки проектуються та розробляються без прив’язки до дизайну основного сайту, і включають тільки елементи, необхідні для завершення однієї конкретної дії. Існує безліч методів створення лендінгем сторінок, але цю статтю я розповім тільки про спосіб через WordPress.

Деякі розробники тим WordPress додають порожній шаблон сторінки в папку з темою. А значить, якщо ви захочете створити лендінгем сторінку, цим шаблоном можна скористатися. Інший спосіб-це створити сторінку з нуля. В обох випадках від вас будуть потрібні пристойні навички.

Основна проблема

Що робити, якщо ви веб-розробник і у вас немає тисячі доларів, щоб найняти собі розробника, але вам потрібна своя хороша лендінгем сторінка, націлена на перетворення вашої реклами в продажу?

Тут нам стане в нагоді плагін Long Form Storybuilder для WordPress. Long Form Storybuilder вмить допоможе створити свою лендінгем сторінку, і зовсім без навичок у розробці та дизайні. Розглянемо плагін.

Long Form Storybuilder

Лендінгем пейдж на WordPress: прості сторінки за допомогою плагіна Long Form Storybuilder

Студія Press75 представила публіці інтуїтивно зрозумілий плагін, основною метою якого є створення красивих лендінгем сторінок. Плагін називається Long Form Storybuilder (LFS) і абсолютно безкоштовно доступний в репозиторії плагінів WordPress.

За допомогою плагіна можна створювати досить креативні сторінки, крім того інтерактивні сторінки та сторінки з великою кількістю медіа ресурсів. У стандартній панелі налаштувань тим для WordPress з’являються спеціальні параметри, за допомогою яких можна створити лендінгем сторінку. Після базового налаштування секціями можна керувати як завгодно: додавати, видаляти, оновлювати і навіть змінювати порядок секцій.

Мені особисто подобається основний візуальний редактор плагіна з живим превью сторінки. Все що потрібно це просто створити нову сторінку й додати декілька секцій і елементів, і все це можна зробити в режимі живого превью. Пізніше я більш детально поясню всі аспекти, але зараз давайте розглянемо основи плагіна.

Секції в Long Form Storybuilder

Long Form Storybuilder дозволяє додавати різні секції, кожна з яких потрібна для створення лендінгем сторінки. Розглянемо ці секції:

Navigation: секція додає настроюється меню в шапку сторінки, де ви можете розмістити свій логотип і кастомное меню.

Header: основний розділ лендінгем сторінки, в ньому розташований заголовок сторінки і короткий опис. Можна додати фоновий малюнок.

Callout: розділ, що займає 100% ширини сторінки, можна задати або колір фону або фонове зображення.

Content: секція створює одноколоночную область, в яку можна додати текст через WP WYSIWYG редактор.

Full Feature: у цій секції можна додавати широкоформатні зображення з накладенням тексту.

Section Heading: кожен раз при створенні секції можна використовувати цей розділ для додавання заголовка і підзаголовка до секції.

Two Column Content: Дві колонки тексту.

Three Column Content: Три колонки для тексту.

Long Form Storybuilder дуже корисний плагін. Він створювався для новачків, і навіть цілком незнайомий з розробкою людина може легко створити лендінгем сторінку. Плагін дружелюбний зі всіма браузерами, а також всі секції підлаштовуються під різні розміри екрану. Б’юся об заклад, будь з допомогою цього плагіна зможе створити лендінгем сторінку всього за пару хвилин.

Це стаття, по суті, коротка інструкція по плагіну Long Form Storybuilder, в якій описані можливості та призначення плагіна. У наступній статті я на прикладі покажу, як він працює. Після прикладу ви відразу ж зможете створити власну сторінку. А поки що можетет задавати питання в коментарях.