Lego і nintendo до ювілею super mario 64 відтворюють 4 рівня гри в наборі з 2064 деталей

51

Super mario 64 відзначає в цьому році своє 25-річчя. На честь цієї події компанії nintendo і lego вирішили об’єднатися для створення нового конструктора — це великий жовтий «куб з секретом» question block. Набір складається з 2064 деталей, компанія не упустила можливість і тут залишити відсилання до super mario 64.

Зовнішня простота приховує за собою досить складне виконання — куб складається і розкладається, демонструючи один з чотирьох рівнів оригінальної гри super mario 64: замок принцеси персик, боб-омб поле битви, крута гора і лавова проблема. Набір порадує колекціонерів фігурок, тут їх 10, включаючи маріо, йоші, принцесу і короля боб-омба. Lego super mario 64 повинен з’явитися у продажу 1 жовтня за орієнтовною ціною 169,99 доларів сша.

Super mario 64 класична гра nintendo 64, що вийшла в 1996 році. Вона вважається першою повноцінною тривимірною грою в серії маріо і є однією з найбільш продаваних ігор в історії. Зараз в super mario 64 можна пограти на сучасній портативної ігрової консолі nintendo switch, гра є частиною збірки super mario 3d all-stars.