Китайські регулятори до кінця грудня можуть схвалити три угоди, включаючи поглинання xilinx компанією amd

25

Антимонопольні органи кнр довгий час розглядали угоду з поглинання mellanox компанією nvidia, але в підсумку її схвалили, тому представники останньої висловлювали впевненість, що і з покупкою arm на цьому напрямку проблем не виникне. Найближчим часом китайські регулятори можуть схвалити угоди між amd і xilinx, globalwafers і siltronic, а також узгодити продаж компанією intel свого бізнесу з виробництва твердотільної пам’яті.

Джерело зображення: amd

Покупцем останнього стане південнокорейська sk hynix, що дозволить їй наблизитися до другого місця на світовому ринку твердотільної пам’яті. Завдання укрупнення бізнесу переслідує і виробник кремнієвих пластин globalwafers, що купує конкурента siltronic. Компанія amd на недавній конференції credit suisse висловила надію, що отримає схвалення китайської влади на покупку розробника програмованих матриць xilinx до кінця року. Це буде останнім узгодженням на шляху до оформлення угоди, яка не зажадає від покупця прямих матеріальних витрат, оскільки компанії в підсумку обміняються власними акціями.

У той же час, угода nvidia і arm натрапила на протидію чиновників сша, які будуть через суд домагатися її скасування. У китаї у arm є дочірнє підприємство, тому місцеві антимонопольники могли б з великою пристрастю розглядати цю угоду, але тепер стає ясно, що найбільший опір виникне на американському і британському напрямках, і слово китайських чиновників в цьому питанні не матиме вирішального значення. Джерела серед учасників фондового ринку повідомляють, що реструктуризація китайський антимонопольних органів дозволить їм швидше приймати рішення, в результаті чого угода між amd і xilinx буде схвалена в намічені терміни.