Критики в захваті від deathloop-нового проекту авторів dishonored

72

Всього кілька годин залишається до запуску екшену deathloop про пошук виходу з петлі часу, і ось, перші критики і оглядачі вже поспішають ділитися з широкою громадськістю своїми, безумовно, дуже цінними думками про даний проект. Якщо коротко, то оглядачі в цілому в повному захваті-середній рейтинг deathloop на metacritic становить 88 балів з 100 можливих, чого удостоюється далеко не всяка сучасна гра.

Як пишуть рецензенти, розробникам з arkane studios вдалося не тільки створити продуманий і захоплюючий ігровий світ з харизматичними персонажами, але і грамотно використовувати свої попередні напрацювання в області геймплея і геймдизайну. Окремо наголошується, що багато невдалі рішення, які були присутні в серії dishonored і в prey (2017), були повністю видалені з ігрового процесу deathloop.

Підсумовуючи, багато рецензентів не соромляться в епітетах і навіть називають deathloop кращим проектом від arkane studios. Ну, а як воно все насправді, дізнаємося через кілька годин, коли почнуть надходити перші огляди від простих користувачів. Зазвичай саме там розкриваються проблеми ігор і / або їх технічна недосконалість. Природно, ми сподіваємося, що у випадку з deathloop цього не станеться.