Кращі нові шаблони для Photoshop в 2016

316

Від автора: час летить швидко, і ось ми вже в 2016 році. Настав той день, коли треба все змінити!
Готові створити свій онлайн бізнес? Хочете новий сайт з ідеальним шаблоном? Чи ви хочете просто переробити вже існуючий дизайн під нові тренди?.

Для створення дійсно великокаліберного сайту потрібен талант і хороші знання фотошопу. Навіть якщо ви професійний веб-дизайнер з хорошими навичками, то підігнати кожен піксель на всіх сторінках вашого сайту замовника та надати кожному елементу UI, секції і найдрібніших деталей необхідну увагу буде дуже затратно по часу. Набагато швидше буде взяти готовий якісний Photoshop шаблон.

У нас дуже багато різних PSD файлів, є з чого вибрати. У цій статті ми представимо найпопулярніші Photoshop шаблони, які вийшли за 2016 рік, які можна купити. Наш список-це лише крапля в морі тих сайтів, які професійні веб-дизайнери завантажують на ThemeForest щотижня. Розглянемо вийшли за 2016 рік:

Кращі нові шаблони для Photoshop в 2016

Правильний дизайн може трансформувати ваш сайт з посередності у твір мистецтва. Продажі на сайті можуть підскочити, ви можете справити незабутнє враження на потенційних покупців і змінити футер сайту. Ви можете повністю переоснастити сайт, зробивши його унікальним і перетворивши свій бренд з приївся в цукерочку. Ваш бізнес (або бізнес ваших замовників) зможе здійснити заплановане і реалізувати потенціал в інтернеті!

5 кращих шаблонів для Photosop (Тренди 2016 року)

Нижче представлені 5 нових шаблонів для фотошопа з топа ThemeForest. Всі вони створені талановитими веб-дизайнерами, які витратили купу часу і врахували всі нюанси.

1. Begge – PSD шаблон сучасного магазину модного одягу

Якщо в 2016 році ви хочете запустити інтернет-магазин, особливо якщо він буде зосереджений на модному одязі, тоді цей шаблон явно для вас. Шаблон з оптимальним дизайном, який ставить ваші товари та зображення на перше місце.

Дуже чистий і зрозумілий шаблон. Дизайн переконливий і організований. Сторінки виконані за шаблоном сітки, проте в дизайні присутні перекривають осередки сітки, яких рівно стільки, щоб привернути увагу користувача. PSD файли добре структуровані і їх можна швидко налаштувати під потреби вашого сайту!

Кращі нові шаблони для Photoshop в 2016

2. Digital Agency — SEO/Маркетинг шаблон для Photoshop

Digital Agency – PSD шаблон, оптимізований під SEO і створений спеціально для агентств. Дизайн шаблону виконаний в стилі material design, який змішує чисті UI елементи з яскравими квітами. Шаблон так і чекає, коли ви додасте свої фото і графіка.

Є варіанти купити тільки PSD файл або ж придбати версію WordPress з купою вбудованих функцій, яку не потрібно програмувати, і в основі якої лежить Bootstrap 3.

Кращі нові шаблони для Photoshop в 2016

3. Volter – Креативний шаблон сайту для Photoshop (PSD)

Volter – креативний шаблон для фотошопа з самобутнім дизайном. Шаблон створений для розміщення свого портфоліо, презентації красивих зображень, а також для залучення нових відвідувачів за допомогою незвичайних шрифтів. У такому шаблоні ви можете описати процес вашої роботи, розповісти про послуги, що надаються вами, а також зацікавити нових клієнтів, щоб вони найняли саме вас! Файл PSD має високий дозвіл і заснований на Bootstrap сітці в 1170px, дуже простий в налаштуванні. Шаблон повністю готовий, можете забирати його і починати проектувати ваш сайт!

Кращі нові шаблони для Photoshop в 2016

4. Experts – Шаблон для бізнесу і фінансів PSD

Якщо ви в пошуках фотошоп шаблон для вашого нового фінансового сайту, тоді Experts відмінний вибір. В комплект входить 55 PSD файлів, безліч дизайнів домашньої сторінки та унікальні сторінки, на яких можна розмістити ваші ціни, відгуки, послуги і т. д.

Цей шаблон як хороший костюм з краваткою для вашого бізнесу. Дизайн спроектований для юридичних і фінансових компаній, інвестиційних фірм, бухгалтерів і будь-якого іншого професіонального бізнесу. Вибирайте з 21 виду хедера, безлічі різних опцій для футера і завантажуйте ідеально підігнані компоненти і настроювані секції.

Кращі нові шаблони для Photoshop в 2016

5. The Spectre — Photoshop шаблон сайту для агентського бізнесу

The Spectre – сучасний шаблон для різних агентств в стилі flat. Дизайн чіткий і складається з 12 адаптивних сторінок і блоків теми, які за бажанням можна компонувати разом. Присутня безліч функцій по стилізації іконок і векторної графіки, а також в шаблоні є привабливі UI елементи інтерфейсу, такі як: профілі, помітні цитати і зображення. Шаблон побудований на дванадцяти колоночном Bootstrap шириною 1170px. Добре опрацьований шаблон з дуже привабливим набором PSD файлів, який можна використовувати в вашому новому сайті.

Кращі нові шаблони для Photoshop в 2016

Забирайте ці нові шаблони сайтів для фотошопа!

Погляньте на ті сотні професійних Photoshop шаблонів на сайті ThemeForest, створених талановитими веб-дизайнерами. Або якщо ви самі веб-дизайнер, подивіться на нові тренди, створіть шаблон і завантажити його на сайт. Ставайте авторами, починайте продавати свої дизайни і працюйте з іншими підприємцями в нашому магазині.