Котопес і ейпріл о’ніл стануть іграбельні персонажами в nickelodeon all-star brawl

128

Видавець gamemill entertainment і студії ludosity і fair play labsанонсировали, що котопес з однойменного серіалу і ейпріл о’ніл з«черепашки-ніндзя» будуть іграбельні персонажами в nickelodeonall-star brawl.

Виберіть улюбленого персонажа nickelodeon і бийтеся в крутих битвах на платформах! вибирайте з могутніх героїв з всесвітуnickelodeon: боріться з зірками з таких шоу, як «губка бобквадратні штани», «черепашки-ніндзя», «мій галасливий будинок”, “денні-привид«,» справжні монстри«,»дика сімейка торнберрі«,” гей, арнольд!”, “ох вже ці дітки” і багатьох інших! дізнайтеся, який персонаж стане найсильнішим! у всіх персонажів-індивідуальний стиль гри, свій набір рухів і атак, якийопределяется їх характером в мультфільмі. Це означає, що легіони nickelodeon знайдуть розвагу на багато годин! виберітелюбімого персонажа і вступите в люте бій по локальній сетіабо онлайн!

  • ви зможете вибрати таких героїв, як губка боб, лінкольн лауд, черепашки-ніндзя мікеланджело і леонардо, обліна ізмультсеріала справжні монстри, загарбник зим і багато інших!
  • 20 тематичних рівнів включають в себе такі місця,як поля медуз з мультсеріалу “губка боб квадратні штани”, технодром з шоу “черепашки-ніндзя” та інші!
  • у всіх персонажів-унікальний і абсолютно новийстиль гри, а також свій набір рухів, який визначається іххарактером в мультфільмах.
  • зберіться вчотирьох з друзями і влаштуйте битвуодновременно по локальній мережі або вступите в бій в сетевоммногопользовательском режимі.

Nickelodeon all-star brawl вийде восени 2021 року на playstation5, xbox series, playstation 4, xbox one, nintendo switch і pc(steam).