Користувачі windows 11 зможуть закріплювати на панелі завдань ярлики додатків і папок, але не відразу

75

Учасники інсайдерської програми microsoft, які працюють з тестовими версіями windows 11, звернули увагу на те, що в новій операційній системі відсутня можливість закріплення на панелі завдань ярликів додатків і папок. Тепер же стало відомо, що функції закріплення ярликів на панелі завдань не буде в першій стабільній версії windows 11, але вона з’явиться пізніше.

Зображення: windows latest

Можливість закріплення ярликів папок і додатків є в windows 10 та інших версіях програмної платформи. Відповідаючи на питання користувачів «центру відгуків microsoft», офіційний представник компанії підтвердив, що в даний час закріплювати ярлики додатків і папок на панелі завдань не можна. За даними джерела, ця функція з’явиться тільки в наступному році. Передбачається, що це станеться з виходом функціонального оновлення windows 11 22h2, яке з’явиться восени наступного року. Це пов’язано з тим, що розробники продовжують експериментувати з різними функціями ос і на підготовку їх до інтеграції в стабільні версії windows 11 потрібен якийсь час.

Нагадаємо, запуск першої стабільної версії windows 11 намічений на 5 жовтня. До цього microsoft проведе офіційний захід, присвячений новим пристроям сімейства surface. Презентація відбудеться 22 вересня о 18:00 за московським часом, і очікується, що крім анонса нових апаратних продуктів microsoft розповість більше про особливості windows 11.