Контролери xbox one отримають деякі функції, які були лише у геймпадів xbox series x і s

75

Випустила оновлення прошивки для контролерів xbox one з підтримкою bluetooth, бездротових контролерів xbox elite другої серії і адаптивних контролерів xbox. Поки що воно доступне тільки за програмою попередньої оцінки. Завдяки оновленню згадані пристрої отримають окремі функції, які раніше були доступні тільки на геймпадах для xbox series x і s.

Джерело зображення: aradytech

Нові прошивки принесли дві зміни. Перше-реалізація підтримки bluetooth з низьким енергоспоживанням. Це позитивно відіб’ється на сумісності з різними пристроями і якості з’єднання. Користувачі зможуть застосовувати контролери для ігор на пк з windows 10, а також смартфонах і планшетах під управлінням ios 15 і вище і android. Оновлення прошивки дозволить геймпадам запам’ятовувати по одному хосту для bluetooth і xbox wireless, наприклад, смартфон і консоль. Між ними можна буде швидко перемикатися.

Джерело зображення: ign

Друга зміна — це впровадження функції dynamic latency input (dli). Вона дозволяє більш ефективно передавати сигнали від контролера до пристрою. Затримка знизиться, а ігровий процес стане більш чуйним.

Оновлення вийде для всіх користувачів в найближчі тижні, точну дату microsoft поки не назвала.