Компанії sony interactive entertainment і insomniac games анонсували вихід marvel’s spider-man 2

79

Видавець sony interactive entertainment і студія insomniac gamesанонсували вихід гри marvel’s spider-man 2 на playstation 5 в2023 році.

Перші подробиці про гру:

Ми дуже раді продовжити подорож пітера паркера і майлзаморалеса в їх самому епічному одиночному пригоді, яке вийдетексклюзивно на консолях playstation 5 в 2023 році.

Незважаючи на те, що розкриття можливостей консолі буде дуже привабливим, ми також з нетерпінням готові створити абсолютно нові історії для пітера і майлза в цьому сиквелі. Як і в нашихпопередніх іграх про людину-павука, ми хочемо не тільки рассказатьотличную історію про супергероїв, але і представити переконливу людську історію, повну серця і гумору, яка глубокопогружает в людей, що ховаються за маскою.

Велика частина команди розробників, яка надала вамmarvel’s spider-man, повертається, щоб продюсувати marvel’s spider-man 2, в тому числі брайан інтіхар (креативний директор) іраян сміт (геймдиректор). Сьогоднішній трейлер з ігровим процесом – це лише побіжний погляд на те, що нас чекає з точки зреніянових здібностей, які отримають наші герої, костюмів, які вони одягнуть (докладніше про це іншим разом), і лиходіїв, коториепопытаются їх вистежити. Говорячи про лиходіїв, ви вловили останню фразу в кінці трейлера? ми дуже раді оголосити, що тоні тодд (відомий завдяки candyman) буде озвучувати симбіота венома вmarvel’s spider-man 2. Ми також раді знову вітати юріяловенталя і наджі джетера, які знову зіграють свої ролі пітера імайлза відповідно. Нам пощастило працювати з такою кількістю неймовірно талановитих акторів у наших іграх про людину-павука, ітоні став чудовим доповненням до акторського складу.