Компанії samsung пропонують величезні податкові пільги для будівництва нового заводу

69

Всі провідні світові виробники мікросхем працюють понаднормово, щоб задовольнити потреби своїх клієнтів, але цього недостатньо. У число найбільш вразливих секторів входять мікросхеми, використовувані в автомобілях і передові графічні процесори, які використовуються в сучасних відеокартах amd radeon rx 6000 і nvidia geforce rtx 30.

Samsung-один з небагатьох гігантів з виробництва чіпів, які прагнуть розширити свої виробничі потужності і він шукає відповідні місця в сполучених штатах. Південнокорейська компанія вже має фабрику, розташовану в техасі, тому чиновники в цьому штаті знову хочуть запропонувати samsung завод з виробництва мікросхем у розмірі 17 мільярдів доларів .

Тейлор, штат техас, сподівається стати потенційним учасником і пропонує значні податкові пільги, щоб заманити samsung. За даними reuters, місто пропонує щедрі субсидії з податку на нерухомість протягом наступних 30 років. Гранти складатимуть 92,5 відсотка від суми нарахованого податку на майно протягом перших десяти років, а в останні десять років знизиться до 85 відсотків.

Місто також пропонує відшкодувати витрати samsung на огляд розробки на додаток до інших податкових пільг. Влада міста сподівається окупити ці податкові пільги за рахунок припливу нових співробітників. За оцінками samsung, ця фабрика створить 1800 нових робочих місць у цьому районі.

За словами glaze, samsung ще не визначилася з тим, де будувати свою нову фабрику з виробництва мікросхем. Однак, згідно з численними повідомленнями, також ведуться розвідки в феніксі, штат арізона, і в північній частині штату нью-йорк.

Samsung – не єдина компанія, яка прагне до подальшого розвитку вітчизняного виробництва напівпровідників у сполучених штатах. Tsmc планує побудувати до шести передових заводів у сша, а intel інвестує мільярди у зміцнення свого внутрішнього пристрою для виробництва мікросхем .