Колишній ексклюзив playstation з’явився в steam – в бажане можна додати uncharted: legacy of thieves collection

31

У цифровому магазині valve несподівано з’явилася сторінка головного хіта playstation 4. Тепер steam можна знайти uncharted: legacy of thieves collection, де вказано докладний опис проекту, але поки без дати виходу і системних вимог для пк.

Uncharted: legacy of thieves collection представляє повноцінний збірник, який включає в себе uncharted 4: a thief’s end і самостійний аддон uncharted: the lost legacy. В описі гри, нагадують, що свого часу ексклюзив sony встиг завоювати 150 нагород “гра року”.

Крім цього, були опубліковані новий скріншоти перевидання:

+ ще 1 картинка

Особливості uncharted: legacy of thieves collection на пк:

  • кругосвітня пригода з самими просторими і до дрібниць опрацьованими локаціями у франшизі uncharted
  • особиста історія натана дрейка з високими ставками в відзначеному нагородами сюжеті naughty dog.
  • плавні битви і механіка переміщення за допомогою гака-кішки підвищує динамічність і карколомність сцен.
  • пригода по раніше незвіданих локаціях на південно-західному узбережжі індійського півострова пропонує вам насолодитися екзотичним переплетенням міського середовища, джунглів і тисячолітніх руїн.
  • приготуйтеся до захоплюючих сюжетних поворотів і захоплюючих історій в дусі студії naughty dog і серії uncharted.
  • фірмовий ігровий процес серії uncharted з новими системами і поліпшеннями – вас чекають кінематографічні битви, дослідження і подорожі по мальовничих місцях, складні головоломки і багато іншого.

Якщо вірити недавньому сливу, реліз видання може відбудеться 4 травня 2022 року. Ймовірно, uncharted: legacy of thieves collection вийде спочатку для playstation 5, а потім на пк.