Класичні шпалери з mac os x поліпшили за допомогою нейромережі [фото]

90

Дизайнер і розробник рафаель конде випустив ремастер-версію класичних шпалер зі старих версій mac os x, що виходили близько 10 років тому. Так як оригінальні зображення вже встигли застаріти в плані дозволу, ентузіаст пропустив їх через нейромережу, що зробило їх придатними для сучасних моніторів.

Всього доступно чотири зображення, по одному для кожної з версій mac os x: leopard, snow leopard, lion і mountain lion. Всі вони мають роздільну здатність 6k і відповідають колірному простору p3. Для їх створення рафаель конде скористався сучасними технологіями.

«я знайшов оригінальні версії шпалер, збільшив їх масштаб за допомогою машинного навчання, застосував колірний простір p3, усунув шуми за допомогою машинного навчання, а потім вручну налаштував їх, щоб вони більш точно відповідали тому, як я їх запам’ятав. Це не ідеально, але найкраще, що у мене вийшло», — розповів розробник.

  • leopard

Завантажити осучаснені шпалери у високій роздільній здатності можна зі спеціального сайту. Там доступні версії як для персональних комп’ютерів, так і для смартфонів і планшетів.