Kioxia представила зовнішні ssd exceria plus-до 2 тбайт і до 1050 мбайт/с

30

Компанія kioxia представила нову серію зовнішніх портативних твердотільних накопичувачів exceria plus. Серія представлена моделями об’ємом 500 гбайт, а також 1 і 2 тбайт.

Джерело зображень: kioxia

Для підключення пристрою використовують інтерфейс usb 3.2 gen2 type-c з максимальною швидкістю передачі даних 1050 і 1000 мбайт/с при послідовному читанні і запису відповідно. У комплекті також передбачений кабель usb type-a. В основі новинок використовуються чіпи флеш-пам’яті bics flash власного виробництва kioxia.

Виробник заявляє сумісність новинок з пк на базі windows і macos, планшетами та смартфонами на базі ios і android, а також з ігровими консолями playstation 4, playstation 5, xbox series x series s.

Накопичувачі оснащені алюмінієвим корпусом, що забезпечує ефективне розсіювання тепла при важких робочих навантаженнях і володіє високою ударостійкістю згідно стандартам тестів mil-std-810h 516.8.

Розміри зовнішніх портативних накопичувачів kioxia exceria plus складають 105 × 45 × 14,7 мм, вага — 76 грамів. Виробник пропонує для новинок трирічну гарантію. Про ціни на новинки нічого не повідомляється.