Кінематографічний трейлер релізу riders republic

25

Видавництво ubisoft випустило новий трейлер спортивної аркади riders republic. У його створенні взяв участь відомий австрійський велосипедист фабіо вібмер.

riders republic є духовним спадкоємцем steep, але концентрується не тільки на зимових видах спорту. У трейлер можна побачити динамічні гонки на велосипедах, сплави з засніжених гір на лижах і сноубордах і польоти на вінгсьютах.

riders republic виходить на пк, xbox one, xbox series x/s, playstation 4 і playstation 5 вже 28 жовтня. А з 21 по 27 жовтня пройде пробний тиждень, протягом якого можна зіграти в повну версію 4 години.

The finish line live action trailer ft. Fabio wibmer [rus]

Ігрові новини

8 год. 34 хв. Назад0день, коли впали бомби, хеллоуїн і безкоштовний тиждень в fallout 76 9 год. 4 хв. Назад0морські створення в stellaris-анонсований aquatics species pack 9 год. 38 хв. Тому-видання microsoft flight simulator вийде в листопаді 10 год. 27 хв. Назад0анонсовано» африканське ” доповнення до europa universalis iv 10 год. 58 хв. Назад5кінематографічний трейлер marvel’s guardians of the galaxy 11 год. 24 хв. Назад після assassin’s creed valhalla вийшов інтерактивний тур 11 год. 51 хв. Назад1детективна робота в sherlock holmes chapter one