Кількість завантажень telegram в google play перевищила 1 мільярд

20

Команда підтримки telegram вирішила в черговий раз нагадати, як добре йдуть справи з популярністю їх месенджера. Благо, привід видався дуже важливий – 1 мільярд установок в google play. Програма telegram також доступна на ios, windows, macos і linux.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що користувацька аудиторія месенджера зросла на 70 мільйонів чоловік через масштабний збій в роботі сервісів facebook, instagram і whatapp.

А в кінці серпня команда підтримки месенджера рапортувала про 1 мільярд загальних завантажень. Додаток користується найбільшою популярністю в індії-на цей регіон припадає понад 22% установок. Слідом за індією очікувано йдуть росія і індонезія — у них, відповідно, 10 і 8% установок.

Спочатку проект telegram був запущений в 2013 році, додаток регулярно отримує великі оновлення, що розширюють набір його можливостей. Останній великий апдейт трапився в кінці вересня, тоді в месенджер були додані: колірні теми для чатів, інтерактивні емодзі, список прочитали повідомлення в групі і запис відеотрансляцій.