Керувати автомобільним напрямком apple буде експерт по софту для носяться пристроїв

74

Догляд дага філда (doug field) в ford motor змусив apple знайти нового куратора для своєї секретної автомобільної програми, яка з 2014 року не може принести якихось виразних результатів. Наступником філда призначений кевін лінч (kevin lynch), з 2013 року керівний розробкою програмного забезпечення для носяться пристроїв компанії.

Джерело зображення: bloomberg

Про призначення повідомляє bloomberg з посиланням на обізнані джерела. У компетенції кевіна лінча також входила розробка програмного забезпечення для контролю фізіологічних показників організму, використовуваного смартфонами apple. У будь-якому випадку, він ніколи не займався розробкою власне апаратних компонентів, а також не працював в компаніях, що мають пряме відношення до автовиробництва. Цим лінч відрізняється від своїх попередників, оскільки стів задескі (steve zadesky) починав роботу в ford motor, як і його послідовник даг філд, пізніше перейшов в tesla.

Чи може це говорити про те, що тепер ініціатива apple зосередиться на створенні саме керуючого програмного забезпечення для автопілота — питання відкрите. У команді розробників на цьому напрямку все одно залишаються фахівці зі створення апаратних компонентів. Експерти з досвідом роботи в tesla, наприклад, здатні проектувати силові установки, розробляти інтер’єр і зовнішній дизайн транспортних засобів.

Корейські джерела при цьому відзначають, що представники apple під час своїх відряджень до південної кореї проводять зустрічі з потенційними партнерами на автомобільному напрямку, серед яких згадуються lg, sk і hanwha. Передбачається, що одноосібно налагодити випуск електромобілів apple не в силах, а покладатися на китайських партнерів заважає політична кон’юнктура. Ведуться обговорення і з корейськими виробниками автокомпонентів. Плани apple в цій сфері поки занадто розмиті, щоб говорити про чітку концепцію виходу на авторинок, і кадрові перестановки всередині компанії лише доводять, що стратегія постійно змінюється.