Керівники naughty dog розповіли, як творці infamous: second son і ghost of tsushima допомогли з розробкою the last of us part ii

94

Президенти naughty dog еван уеллс (evan wells) і ніл дракманн (neil druckmann) в недавньому інтерв’ю game informer, крім іншого, розповіли про взаємодію з sucker punch productions під час розробки the last of us part ii.

Джерело зображень: playstation

За словами уеллса, на ранніх етапах команді потрібна була допомога в освоєнні сіетла (місце дії the last of us part ii), а sucker punch свого часу якраз повністю змоделювала це місто для infamous: second son.

«ми сказали, що не будемо використовувати матеріали в грі, а хочемо лише розвідати простір, і попросили ці напрацювання. Вони відповіли “звичайно” і надіслали їх. Ми змогли швидко накидати оточення. Це нам дуже допомогло”, – заявив уеллс.

Однією лише infamous: second son співпраця naughty dog і sucker punch productions не обмежилося. Дракманн розкрив, що студії також разом записували захоплення рухів коня – для the last of us part ii і ghost of tsushima.

Дракманн додав: “захоплення руху великої тварини — серйозна справа. Ми змогли підійти до проблеми разом і використовувати подібні дані (іноді навіть одні й ті ж) в обох іграх”.

Нагадаємо, в тому ж інтерв’ю уеллс і дракманн обмовилися про наступні проекти naughty dog: в їх число входять як ігри зі свіжої інтелектуальної власності, так і нові розробки в рамках франшиз uncharted і the last of us.

The last of us part ii дебютувала в червні 2020 року на ps4. З чуток, зараз naughty dog займається самостійною багатокористувацької грою по the last of us, повноцінним ремейком першої частини для ps5 і нової uncharted.