Карткова гра hearthstone готується до приходу «найманців» — дивимося пояснююче відео з російськими субтитрами

57

Розробники з blizzard готуються запустити безкоштовний рольовий режим «найманці» для карткової гри hearthstone, його вихід запланований на 12 жовтня. Ми писали про нього в минулому замітці, а зараз настав час розібрати новий ролик з усіма подробицями від команди творців.

Отже, в» найманцях ” гравцям потрібно зібрати загін для подальшої його відправки на виконання pve-завдань. Перед відправленням в бойовий похід гравець спершу проводить деякий час в таборі, підбираючи для себе завдання і облаштовуючи поселення (таке тут теж буде). Гравець вибирає в таборі завдання (складність налаштовується) і відправляється на його виконання. Другорядні завдання будуть генеруватися в режимі випадковим чином, але важливо вбити боса.

Режим “найманці”, як стверджують його творці, привносить в hearthstone не тільки елементи rpg, але і roguelike. Замість колоди карт гравцеві потрібно збирати команди найманців, чиї сили будуть поступово зростати. Виконуючи різні доручення, гравець буде вистежувати небезпечних злочинців в постійно мінливих підземеллях і освоювати нову бойову систему.

У режимі “найманці” гравцеві належить з боями досліджувати підземелля а також вербувати і посилювати легендарних персонажів warcraft. За перемоги тут видають досвід і монети, які важливо витрачати на спорядження ідеальної команди. У загоні гравця буде шість найманців, але в бою може бути тільки троє. В рамках сутички вони можуть змінювати один одного по закінченню очок здоров’я або після застосування спеціального заклинання. Вже на старті режиму розробники пообіцяли додати 50 найманців з числа персонажів ігор blizzard — не тільки warcraft, до слова.

Ще розробники показали пакети попереднього замовлення, які можна придбати на офіційному сайті. А за оформлення підписки world of warcraft на 6 місяців покладається: комплект двох доповнень, 30 комплектів режиму «найманці», пропуск і дещо ще.