Joomla вхід в адмінку

260

Від автора: вітаю Вас, дорогий друже. Адміністраторська панель – невід’ємна частина будь-якої системи управління контентом і, звичайно ж, Joomla – не виняток. Тому в даній статті ми з Вами поговоримо про даному розділі CMS, і визначимося з досить складним питанням, яке задають всі новачки – як здійснити в joomla вхід в адмінку?

Для тих, хто не знає панель управління сайтом або панель адміністратора – це спеціальний закритий розділ системи управління контентом, який дозволяє керувати вмістом всього сайту в цілому. Тобто, стосовно Joomla, даний розділ дозволяє: виконувати різні настройки, додавати, редагувати і видаляти контент, налаштувати пункти меню, працювати з користувачами, створювати і відображати в необхідних позиціях модулі, налаштовувати зовнішній вигляд сайту, шляхом вибору шаблонів, а так само розширювати функціонал CMS шляхом встановлення сторонніх розширень — компонентів, модулів або плагінів.

При цьому, як було сказано вище, в джумла вхід в адмінку дозволений тільки авторизованим користувачам і, за умови ,що у них є відповідні права. Тобто, якщо користувач авторизувався в системі, то це не значить, що він може увійти в адмінку, так як у нього може не бути на це прав. При цьому, в залежності від прав користувача в адмінці можуть бути закриті певні елементи управління. Тобто, якщо у користувача немає прав на створення і редагування матеріалів, то дані дії будуть заборонені для виконання від його імені і відповідні елементи так само будуть не доступні. Таким чином, в залежності від прав користувача, зовнішній вигляд панелі адміністратора буде змінюватися.

Відповідно, якщо без панелі адміністратора сайт на CMS Joomla створити не можливо, значить, виникає питання — як увійти в адміністративну панель Joomla.

Для входу в панель адміністратора Joomla, необхідно до адреси сайту дописати рядок “/administrator”. Тобто, якщо адреса Вашого сайту – domen.ru для входу в адмінку Ви повинні перейти за адресою — domen.ru /administrator.

Joomla вхід в адмінку

Далі, необхідно авторизуватися і, якщо у Вас є відповідні права, Ви отримаєте доступ. Посилання на панель адміністратора так само відображається одразу після завершення установки CMS.

Joomla вхід в адмінку

Тепер Ви знаєте, як увійти в адмінку joomla, але запропоновані стандартні способи можуть не спрацювати на чужому сайті, тому як дуже часто розробники сайтів приховують стандартний шлях панелі адміністратора з міркувань безпеки, використовуючи різні сторонні розширення. Так як на сторінці авторизації, зловмисник може організувати перебір пароля, особливо якщо йому відомий логін адміністратора. І якщо пароль досить простий, що не рідко буває, він зможе через деякий час зайти в адмінку джумлы, що вкрай небажано.

Якщо Ви бажаєте навчитися створювати сайти з використанням системи управління контентом Joomla , Вам буде корисний курс Joomla-Майстер. З нуля до преміум шаблону. На цьому дана стаття завершена. Всього Вам доброго і вдалого кодування!!!