Інженери apple внесли менше змін у дизайн iphone 13, щоб витратити більше часу на iphone 14 наступного року

15

Лінійка iphone 13 не може похвалитися значними змінами дизайну, за винятком меншої виїмки, трохи більших камер і важчою, ніж серія iphone 12 попереднього покоління. Тепер у звіті стверджується, що причиною цих незначних змін було те, що інженери apple працюють над чимось більшим, про що ви вже можете здогадатися-серія iphone 14.

Якщо ви чули що-небудь з минулих звітів, ви знаєте, що iphone 14, як очікується, прибуде з масивними косметичними змінами. За словами марка гурмана з bloomberg, apple представить абсолютно нову модель початкового рівня, а також перероблені варіанти “pro”. Аналітик мінг-чи куо раніше стверджував, що apple тестує дисплеї в стилі діркопробивача для деяких моделей iphone 14, і через кілька місяців нас зустрів приголомшливим одкровенням про iphone 14 pro max.

Мабуть, як iphone 14 pro, так і iphone 14 pro max будуть використовувати фронтальні камери в стилі діркопробивачів, причому apple, як повідомляється, використовує корпус з титанового сплаву для обох моделей. Всі компоненти face id можуть бути приховані під дисплеєм, при цьому користувачам буде видно тільки фронтальна камера. Проте, поки не варто хвилюватися, тому що один аналітик дисплея заявляє, що підекранний face id не доопрацьований, тому в залежності від прогресу apple може переключитися на виїмку, якщо прототипи не будуть відповідати якості компанії.

2022 рік може стати роком, коли apple вперше збільшить максимальну роздільну здатність зображення основної камери. У попередньому звіті говориться, що моделі ” pro ” будуть оснащені 48-мегапіксельними основними камерами, в той час як всі моделі iphone 14 будуть підтримувати запис відео 8k. Apple також може привнести підтримку автофокусування в надшироку камеру. У наступному році ми можемо побачити чотири моделі iphone 14, але компанія не очікує запуску «міні» версії, імовірно через погані продажі.

Замість цього нас можуть зустріти дві 6,1-дюймові моделі, за якими підуть два 6,7-дюймових варіанти, причому два з них матимуть нижчу ціну, ніж інші. Повідомляється також, що apple перемикає весь свій асортимент iphone 14 на рекламу oled-екранів lpo, що означає, що всі чотири з них можуть мати дисплеї зі змінною частотою оновлення.