Інвестиції в біткоіни минулого тижня досягли максимального значення за чотири місяці

89

Згідно з наявними даними, минулого тижня інвестиції в біткоіни досягли максимального рівня за останні чотири місяці. Цьому сприяла заборона уряду китаю на видобуток і торгівлю криптовалютами, оскільки він спровокував трейдерів до купівлі цифрових активів.

Зображення: nurphoto / getty images

За даними платформи coinshares, за тиждень, який завершився 24 вересня, забезпечені біткоіни активи залучили $50,2 млн інвестицій, що є найбільшим приростом з 19 квітня. За цей же період приплив коштів в активи, забезпечені ethereum, склав $28,9 млн, що є найкращим досягненням з 7 червня. Деякі інші цифрові активи також демонстрували зростання протягом минулого тижня.

Приплив інвестицій на кріптовалютном ринку продовжився, незважаючи на видану китаєм чітку заборону на ведення в країні всіх видів діяльності, пов’язаних з криптовалюта. Однак ця заборона вплинула на зниження курсу біткоіни на 5% приблизно до $42 тис., тоді як ethereum втратив в ціні 8% і торгувався на рівні $2800. Незважаючи на це, за місяць приплив коштів в забезпечені біткоіни активи склав $100,9 млн.

«постійний приплив коштів свідчить, що недавні перешкоди для цифрових активів, такі як заборона в китаї, були сприйняті інвесторами як можливість покупки», — йдеться в звіті coinshares. Також наголошується, що один з побічних ефектів заборони на ведення будь-якої пов’язаної з криптовалюта діяльності в китаї полягає в зростанні популярності токенов, прив’язаних децентралізованим бірж, не залежних від будь-яких посередників.