Intel почала поставки мобільних alder lake-p виробникам ноутбуків — анонс близький

44

Грегорі брайант (gregory bryant), виконавчий віце-президент і генеральний менеджер підрозділу intel client computing group, повідомив через свою сторінку в twitter, що компанія почала поставки мобільних процесорів alder lake-p своїм партнерам серед виробників ноутбуків.

Джерело зображення: intel

” ще одне ключове досягнення 12-го покоління процесорів core: сьогодні ми почали постачання високопродуктивних мобільних чіпів своїм клієнтам. Вітаю співробітників intel по всьому світу з цією подією і дякую за їх наполегливу працю і прихильність у створенні цього продукту», — вказав брайант у своєму повідомленні.

Another incredible 12th gen @intel core milestone: today, we began shipping our high-performance mobile processors to customers! congratulations to our intel teams around the globe for their hard work&commitment in delivering this product. # intelcore pic.twitter.com/72glbo4qzo

– gregory m bryant (@gregorymbryant) november 22, 2021

Мобільна серія процесорів alder lake-p буде розділена на два підкласи. Один запропонує моделі в конфігурації з двох високопродуктивних p-ядер golden cove і до восьми енергоефективних e-ядер gracemont. У другій категорії будуть представлені більш продуктивні рішення з набором з шести p-ядер і восьми e-ядер. Таким чином флагманські моделі alder lake-p зможуть запропонувати до 14 обчислювальних ядер з підтримкою 20 віртуальних потоків.

Офіційний анонс мобільних процесорів alder lake-p і перших продуктів на їх основі очікується на міжнародній виставці електроніки ces 2022, яка буде проходити в січні майбутнього року.