Intel core i9-12900hk виявився найшвидшим мобільним процесором

22

Виданню wccftech вдалося отримати результати закритого тестування ноутбука на базі процесора intel core i9-12900hk. Судячи з тестів geekbench, даний чіп виявився найпродуктивнішим серед усіх конкурентів.

Джерело: wccftech.com

Ноутбук ще не випущений на ринок, і результати тесту відсутні в загальнодоступній базі geekbench. По всій видимості, це було закрите тестування, виконане виробником ноутбука, а його результати виявилися в інтернеті тільки у вигляді скріншота. Процесор intel core i9 – 12900hk з 14 ядрами і 20 потоками відноситься до сімейства alder lake — це топовий варіант для серії alder lake-p. У перспективі, повідомляють деякі джерела, буде випущена серія alder lake-s, в якій очікуються чіпи на 16 ядер і 24 потоку.

Базова частота core i9-12900hk становить 2,9 ггц і, ймовірно, це відноситься до економічних ядер efficient core. Максимальна частота в 371 мгц явно невірна і свідчить про якусь помилку. За результатами тесту чіпу вдалося продемонструвати найбільшу продуктивність з усіх відомих мобільних процесорів, включаючи продукти серії tiger lake-h45 і мобільного zen3. Він залишив позаду навіть анонсований на цьому тижні чіп apple m1 max.

5 січня.