Інсайди #2614: oppo find x3 pro, motorola moto e30, instagram для ipad, запуск мереж 6g

61

У новому випуску інсайдів: ексклюзивну версію oppo find x3 pro показали на фото; huawei назвала терміни запуску перших 6g-мереж; характеристики motorola moto e30 розкриті бенчмарком; instagram не поспішає випускати додаток для ipad.

Ексклюзивну версію oppo find x3 pro показали на фото

У мережі з’явився перший знімок лімітованої версії флагманського смартфона oppo find x3 pro. Судячи з приставки photographer edition, воно розраховане на любителів мобільної зйомки, хоча ця назва поки не підтверджено самим виробником. За попередньою інформацією, розробка гаджета велася в партнерстві з брендом kodak.

Очікується, що новинка отримає ідентичні оригінальної моделі характеристики: 6,7-дюймовий дисплей з частотою оновлення 120 гц, процесор snapdragon 888 і до 16 гб оперативної пам’яті. Головною її відмінністю від стандартної версії стане оригінальний дизайн задньої кришки, текстуроване покриття якої нагадує корпус фотоапарата. Дата випуску і ціна пристрою ще не оголошені.

На думку huawei, вже в 2030 році на території країни буде проведений повноцінний запуск мобільних мереж шостого покоління. На доказ своєї заяви компанія опублікувала статистику, згідно з якою в китаї зареєстровано найбільшу в світі кількість патентів на 6g-технології.

Зокрема, інженерами і брендами з кнр було зареєстровано 13 тисяч розробок і 38 000 документів, пов’язаних з перспективним напрямком. Чи стануть смартфони huawei першими на ринку пристроями з інтегрованими 6g-модемами, поки невідомо.

У базі даних geekbench з’явився протокол випробувань ще не анонсованого смартфона motorola moto e30, презентація якого імовірно відбудеться найближчим часом. Згідно з джерелом, гаджет побудований на базі процесора unisoc з частотою 1,82 ггц і оснащений 2 гб оперативної пам’яті.

В ході тестування апарат, що працює під управлінням android 11, набрав 305 і 762 балів в одно – і багатоядерному випробуванні. Сам виробник поки не публікував інформації про дату випуску і роздрібну ціну бюджетного апарату.

Генеральний директор instagram адам моссері відповів на запитання журналістів, чи планує компанія розробляти офіційний клієнт соціальної мережі для ipad. Він заявив, що розробка такого софта виявилася б занадто ресурсовитратною, тому вихід клієнта instagram для планшетів на ios не відноситься до пріоритетних завдань компанії.

Таким чином, моссері фактично повторив свої слова, сказані ще в минулому році — реліз програми як і раніше можливий, але очікувати його найближчим часом не варто.