Ілон маск зізнався, що масове виробництво cybertruck почнеться тільки до кінця 2023 року

65

За деякими даними, tesla вже встигла зібрати більше мільйона попередніх замовлень на електричний пікап cybertruck, виробництво якого регулярно відкладалося. На цьому тижні, виступаючи перед співробітниками компанії, глава tesla ілон маск (elon musk) зізнався, що перші екземпляри cybertruck з’являться тільки до кінця 2022 року, а серійне виробництво вдасться налагодити роком пізніше.

Джерело зображення: tesla

Ілон маск і раніше давав зрозуміти, що конструктивні особливості у вигляді каркасної конструкції з кузовними панелями з нержавіючої сталі, а також куленепробивних стекол, створять певні складнощі при підготовці до серійного виробництва пікапа з незвичайним незграбним дизайном. Виступаючи перед співробітниками на цьому тижні, глава tesla заявив, що запуск серійного виробництва cybertruck відбудеться не раніше кінця 2022 року, а в значущих кількостях пікап почнуть виробляти не раніше кінця 2023 року.

Спочатку tesla планувала почати поставки незвичайного пікапа до кінця 2021 року, але на недавньому квартальному звітному заході маск заявив, що збирати цей електромобіль на споруджуваному поки підприємстві в техасі почнуть слідом за кросовером tesla model y, випуск якого буде запущений в кінці цього року. На сайті компанії для бажаючих замовити cybetruck незабаром з’явилася інформація про те, що пікап почнуть виробляти в 2022 році. Тепер стає зрозуміло, що мова йде про кінець наступного року.

При цьому маск не демонструє будь-якого розчарування, він навіть називає cybertruck «особливим проектом» і порівнює його з «глюком в матриці». За його словами,»це як якщо б у нео був автомобіль”. В даному контексті йде явна відсилання до знаменитої франшизі з кіану рівзом в головній ролі.