Ілон маск продав акції tesla на суму 1.01 млрд доларів

33

Як повідомляє інформаційне видання reuters, 2 грудня генеральний директор tesla ілон маск здійснив черговий продаж пакету цінних паперів компанії в кількості 934 091 акція загальною вартістю 1,01 млрд доларів. Це було зроблено для виконання податкових зобов’язань, пов’язаних з реалізацією опціонів на придбання 2,1 млн цінних паперів.

Ще в першій половині листопада бізнесмен опублікував на своїй сторінці в соцмережі твіттер голосування з обіцянкою продажу десяти відсотків власного пакету активів компанії, якщо користувачі соціальної платформи підтримають це рішення. Природно, значна частина передплатників проголосувала позитивно, що і стало стимулом до продажу акцій. Але варто зазначити, що цей план народився ще за два місяці до опублікованого голосування.

З початку листопада маск здійснив продаж 10,1 млн акцій, що в грошовому еквіваленті склало 10,9 млрд доларів. Це дозволило виконати опціонні зобов’язання на придбання 10,7 млн акцій. У підсумку у маска залишився опціон на придбання додаткового пакету цінних паперів вартістю 6,24 долара за одиницю в кількості 10 млн.

Відомо, що терміни цього опціону закінчуються влітку 2022 року. Якщо маск буде дотримуватися плану, то йому буде потрібно продати активи на суму загальною вартістю близько 21 млрд доларів. В даний момент маск не має наміру зупинятися перед наміченою метою, причому його не лякає навіть зниження ціни на акції компанії.