Ілон маск пообіцяв космічним туристам гарячу піцу і безкоштовний інтернет

30

Якщо ви провели останні кілька днів не на дні океану, то повинні були б знати про туристичну місію inspiration4, яку відправила в космос компанія spacex. Політ повністю спонсорував засновник shift4 payments джаред айзекман, влаштував з запуску справжнє шоу. Це дозволило йому не тільки взяти з собою цивільних, а й зібрати 200 мільйонів доларів на благодійність. У складі екіпажу були дві жінки, а всього в невеликій тісній коробочці під назвою crew dragon знаходилося 4 людини. Весь цей час вони проводили експерименти, дивилися на землю, спілкувалися і, звичайно ж, їли. Взагалі, найбільше громадськість цікавить питання, як туристи справляли природні потреби, але представники spacex на цей рахунок воліють відмовчуватися.

До речі, з приводу їжі виник невеликий казус. Туристи місії inspiration4 харчувалися дуже навіть непогано. Так, вони могли собі дозволити закуски, фрикадельки, сендвічі, чай і каву, а також піцу. Взагалі список страв досить великий. Подивитися його можна нижче, а крім уже зазначених продуктів туди входили оливки, знамениті драже m&m’s і навіть паста з соусом болоньєзе. Оскільки це був пілотний проект, ніхто не додумався поставити всередину мікрохвильовку. Вже по прильоту космонавти з сумом заявили, що все це їм довелося куштувати в холодному вигляді.

На таке вагоме зауваження не міг не звернути увагу ілон маск. Він заявив, що наступного разу космічні туристи отримають повноцінний прилад для нагрівання їжі, а також швидкісний бездротовий інтернет. Якщо з приводу мікрохвильовки все ясно, адже покласти її на борт не так вже й складно, то з інтернетом є цікава деталь. Очевидно, що ілон маск має на увазі starlink, за допомогою якого він і планує роздавати туристам wi-fi. Мабуть, це буде найпотужніша реклама з можливих. Тільки вдумайтеся, якщо навіть в умовах невагомості в космосі інтернет ілона маска буде працювати, то вже на землі і поготів. Дивно, що до цього не додумалися маркетологи і сам засновник spacex.

Політ пройшов без сюрпризів, а посадка завершилася успішно. Подивитися момент, коли з капсули виходять космонавти, можна на відео нижче. Там же є кілька інших роликів. На одному з них можна вивчити побут космічних туристів, а на іншому помітна капсула crew dragon, що пролітає над нідерландами. З землі вона здається крихітною точкою, на зоряному небі.