Ігри тижня #10 (13.09.21 — 19.09.21)

71

Починаємо огляд нового тижня. Цього разу у нас суцільні оновлення, але є і парочка цікавих новинок. У даному випуску ми зібрали для вас інформацію про всі релізи, тестування, оновлення та інші події, пов’язані з онлайн-іграми, які відбудуться в період з 13 по 19 вересня 2021 року. Нагадуємо, що стаття може з часом доповнюватися.

14 вересня

 • для кооперативного шутера від першої особи deep rock galactic вийде оновлення, що додає підтримку користувальницьких модифікацій. Гравці зможуть легко встановлювати або видаляти моди від спільноти, а в клієнті з’явиться спеціальний розділ.
 • на pc і playstation 5 відбудеться реліз шутера від першої особи deathloop від arkane studios. Гра розповідає про двох вбивць, які застрягли на острові чорний риф в загадковій часовій петлі. Гравці зможуть вриватися в чужі ігри і заважати їм, але при бажанні дану опцію дозволять відключати.

 • у» королівській битві “apex legends стартує колекційний івент»еволюція”. В ході нього у гравців буде можливість отримати безкоштовні нагороди, такі як брелоки, інструменти статистики, легендарні скіни для зброї і вигляд на лайфлайн.

15 вересня

 • у російській версії lost ark з’явиться новий клас тайгон, також відомий як striker. Він є жіночою версією класу аватар і володіє переважно тими ж здібностями, хоч і має відмінності.
 • pc-версія mmorpg bless unleashed отримає перше контентне оновлення. Разом з ним в грі з’явиться новий бос twisted spider queen (для гравців 42 рівня) і підземелля nightspire — caverns of wrath (для гравців 35 рівня).

 • для шутера від третьої особи з елементами виживання і «королівської битви» scavengers вийде оновлення winter’s fury. Апдейт додасть в гру нового іграбельного персонажа, нового боса і багато іншого.

16 вересня

 • розпочнеться ранній доступ до бета-тестування мультиплеєра call of duty: vanguard. Взяти участь зможуть всі власники ps4 і ps5, а також власники інших платформ, які оформили попередні замовлення. З 18 вересня доступ відкриється для всіх бажаючих. Тестування триватиме до 20 вересня.

 • консольна версія» королівської битви ” pubg: battlegrounds вийде оновлення 13.2. На пк воно доступне ще з 8 вересня. Патч додає в гру нову зброю, новий транспорт, новий квиток вижив і інше.
 • world of warcraft: burning crusade classic отримає оновлення «владики позамежжя» з новим рейдом «фортеця бур», де можна буде битися з кель’тасом сонячним скитальцем і його радниками.
 • для симулятора виживання valheim вийде перше велике оновлення під назвою hearth&home. З ним в грі стане набагато більше функцій і контенту.

17 вересня

 • розробники mmorpg broken ranks запустять другий етап відкритого бета-тестування, який триватиме до 19 вересня. Головною метою стане перевірка змін, внесених на основі відгуків користувачів з минулого тесту.
 • відбудеться реліз стелс-екшену aragami 2. У цій грі ви берете на себе роль одного з останніх представників клану майстерних воїнів арагамі. Головною відмінністю сиквела є наявність кооперативу, що дозволяє проходити кампанію в групі з трьох осіб.