Honor стала третім за величиною брендом смартфонів в китаї

21

Після важких часів санкційного впливу, яке було надано з боку штатів на китайського виробника huawei, його дочірнє підприємство honor, що спеціалізується на випуску безрамкових камерофонів з великими екранами, було змушене пуститися у вільне плавання.

І як показав час, це відділення пішло бренду на користь, що підтвердила і аналітична компанія counterpoint technology market research, яка зафіксувала факт зростання продажів honor на китайському ринку смартфонів, який на сьогоднішній день є найбільшим у світі.

Варто зазначити, що відразу після виходу з-під протекторату huawei, керівництво honor приступило до аналізу ринку смартфонів, розгорнувши активну діяльність в цьому напрямку. Результатом виконаної роботи став випуск декількох нових продуктів, які швидко завоювали популярність на китайському ринку.

Як результат, в серпні обсяг продажів компанії виріс на 18%, що стало підставою вважати її найбільш динамічно розвивається в кнр. Загальна частка продажів в 15% від усього ринку дозволила honor зайняти 3-е місце, поступившись лише таким китайським виробникам, як vivo і oppo з їх 23 і 21-процентною часткою, за результатами того ж останнього літнього місяця.

Якщо підсумувати поставки цих трьох компаній, то отримуємо без малого 59% від усього обсягу продажів найбільшого світового ринку смартфонів.