Хідео кодзіма провів відеочат з якоюсь секретною людиною

14

Особистий помічник кодзіми аяко терасіма часто використовує свій особистий аккаунт в twitter для щоденної розсилки повідомлень з фотографіями, на яких директор гри відображений за роботою, в подорожі або на відпочинку. На останньому такому щоденному знімку кодзіма та інший співробітник-ймовірно, керівник відділу комунікацій kojima productions акі сайто, чия роль часто включає в себе переклад на англійську мову для кодзіми, хоча через маску важко сказати напевно-знаходяться в своєму офісі і спілкуються з кимось у відеочаті.

На іншому кінці чату знаходиться фігура, яку терашіма зафарбував, за винятком верхівки голови і невеликої частини плеча. Якби це був звичайний дзвінок звичайному діловому партнерові, який нічого не розкриває про те, над чим працює kojima productions, терашіма не став би так ретельно розмивати його. Саме з цього припущення виходять допитливі фанати, намагаючись визначити цю людину по волоссю.

Перші припущення включають в себе відомих керівників ігрової індустрії: це може бути глава playstation studios герман хульст, з яким кодзіма працював над death stranding і який також займає почесне місце на килимку для миші кодзіми; або, можливо, це бос xbox філ спенсер, що відповідає чуткам про те, що kojima productions веде переговори з xbox про публікацію своєї наступної гри. Чесно кажучи, багато людей в ігровій індустрії могли б підійти на цю роль.

А може бути, вся ця інквізиція заснована на помилкових міркуваннях, і терашіма просто розмив якогось абсолютно звичайного ділового партнера, який не дав прямого дозволу на розміщення своєї фотографії в соціальних мережах.