Хебей слідом за іншими провінціями китаю починає боротися з майнінгом криптовалют

79

Китайський уряд почав активно боротися з майнінгом і трейдингом криптовалют ще навесні цього року. Боротьба проходить в рамках курсу уряду на зниження викидів вуглекислого газу. До слова, на майнінг одного тільки біткоіни витрачається приблизно 0.5% всього вироблюваного людством електрики. Провінція хебей, яка знаходиться на північному сході китаю, стала останньою провінцією, де вводяться обмеження на майнінг і оборот біткоіни та інших криптовалют.

У заяві комісії з кіберпростору хебея говориться, що майнінг криптовалюта витрачає величезну кількість енергії, що йде врозріз з курсом китаю на “вуглецеву нейтральність”. Комісія закликала всі освітні установи, фінансові інститути, органи безпеки та інші державні установи приєднатися до цієї боротьби.

До 30 вересня перераховані вище організації зобов’язані підтвердити, що їх інформаційні системи не підтримують майнінг і будь-які операції з криптовалюта. Згідно з іншою заявою комісії, місцеві змі візьмуть участь в інформаційній кампанії, метою якої стане інформування громадян про незаконність видобутку і обігу криптовалют. У жовтні комісія почне ретельний моніторинг дотримання даних заходів боротьби.