Hearthstone стане ” веселою фермою» – з вбивствами замість збору врожаю і з великими мікротранзакціями

79

Blizzard відмовилася називати hearthstone грою – тепер це карткова платформа з трьома окремими іграми. Задумка третьої до кінця неясна, зате розробники вже просять вас викинути 130 баксів на попереднє замовлення.

Анонс і презентація режиму «найманці» для hearthstone – найгірша презентація в історії blizzard. Прямо-таки еталонно найгірша. Але давайте про це по порядку.

Спершу розробники приголомшили новиною, що hearthstone більше не гра, але одна з доступних ігор в хабі карткових ігор. Тобто “hearthstone” (поки без перекладу) називається той самий оригінальний змагальний режим. Він отримав першу позицію в оновленому меню програми. На другому місці розташувався автобатлер ” поля битв “(чи надовго?), далі в четвертому по порядку пункті зібрані всі одноразові режими: бійки, дуелі, арени, пригоди.

А хто третій?новий режим нова гра – “найманці”. Режим був анонсований відносно давно, але розробники так і не змогли виразно розтлумачити його суть. Ні рік, ні півроку, ні тиждень тому, ні сьогодні. Все це порожнє, адже ви можете вже замовити незрозуміло що для незрозуміло чого. Для обласканих рублевими зарплатами гравців доступні комплекти з героями і паками найманців. За портрети дьябло і артаса потрібно віддати 2799 рублів, за сільвану – справедливі 1649 рублів. Власники доларів підрахували, що це близько 130 баксів. За что?

І знову – ні за що. Практично ніхто з любителів жбурляти картонки на віртуальний стіл не зміг вникнути в задумку. Пояснюємо: blizzard хоче випустити власний рогалик на базі hearthstone , надихнувшись рольовими іграми на кшталт slay the spire, але без сюжету і підкуповує інді-графіки. Наймаєте героя, підбираєте загін найманців з істот 3 класів, відправляєте в pve – або pvp-місії.

Фарм досвід, шукайте осколки істот, збирайте нових, розвиваєте героя, відкриваєте здібності і знову відправляєтеся в бій. Після релізу єдиною метою поставлено збір всіх 50 персонажів, потім відкриються предмети екіпіровки і нові портрети. До кожного портрету додається своя особливість, звичайно. Абсолютна ферма героїв і найманців, хіба що поливати для зростання їх треба не добривами, а віртуальною кров’ю. Зате безкоштовно.

Отже, hearthstone тепер окрема ігрова платформа з трьома іграми. З класичної ккі, з автобатлером і з рогаликом(або все ж роглайтом ?). І вибирати не можна-качайте все відразу. Бажано, щоб ви платили теж за все відразу, кожен новий сезон купуючи бойовий пропуск для всіх режимів, а також все нові і нові косметичні предмети, набори, героїв.

Між іншим, недавно ми собралітоп з подібних ігор, де можна займатися тим же самим, але без пресингу з боку нескінченної армії маркетологів і рекламників, які заради стабільного релізу «ігор» готові назвати ними навіть режими. Хто ж знав, що blizzard теж відзначить успіх нової хвилі карткових ігор, але не збере в статтю, а спробує запхати їх в єдину літню напівмобільну гру.

Якщо вас хвилює суть нової гачі (а це саме гача), і ви так і не зрозуміли задумку, наймиліший пан і мудрець спільноти картолюбов трамп пояснив все в окремому відео всі тонкощі. Як міг – він теж визнав, що режим дуже погано розкритий творцями.якщо відзначати менш важливі тонкощі, рішення копіювати старі рогалики після релізу hand of fate 2 і black book