Hard reset виповнилося 10 років

96

Сьогодні, 13 вересня, шутеру від першої особи в кіберпанківському сеттінгу виповнилося 10 років. За розробку гри відповідає польська студія flying wild hog (відома по shadow warrior (2013) і shadow warrior 2).

Проект був випущений ексклюзивно для пк. У 2012 році відбувся реліз доповненого видання hard reset: extended edition. Через 4 роки, в 2016, вийшло перевидання під назвою hard reset redux (поліпшена графіка, з’явилося нове озброєння і нові противники), доступне вже не тільки на пк, але і на playstation 4 і xbox one.

Сама по собі гра була дебютним проектом для студії flying wild hog (заснованої вихідцями з cd projekt red , people can fly і city interactive ). Гра створювалося на движку, в якому була задіяна хороша разрушаемость. Ексклюзивність ж виходу гри на пк пояснювалася тим, що для студії-новачка було набагато простіше добре оптимізувати гру, що має гідну картинку, ніж підлаштовувати її під консольні потужності (сам генеральний директор студії flying wild hog в інтерв’ю для сайту gamespot заявляв, що: “є багато ігор, випущених на пк, які є просто портами з консолей, і всі ми знаємо, що сьогодні потужність консолі поточного покоління аналогічна пк чотирьох-п’ятирічної давності”). У графічному плані hard reset на момент свого виходу (2011 рік) був одним з найкрасивіших шутерів.

Розробка гри почалася ще з квітня 2009 року, але розробники особливо не хотіли поширюватися про нюанси проекту протягом майже двох років. Вся справа в тому, що flying wild hog хотіла випустити відполіровану гру без всяких затримок. На свою дебютну гру поляки зробили дуже велику ставку і не прогадали, тому що градус довіри до компанії після релізу гри став високим.

Дія гри розгортається в антиутопічному світі. Люди ведуть відчайдушну боротьбу з повсталим штучним інтелектом. Переважна більшість противників-роботи і кіборги. Якщо спочатку головного героя будуть атакувати слабкі машини, то вже ближче до середини з’являться літаючі машини і небезпечні кіборги – істоти з плоті і металу.

Сюжет подається за допомогою показу коміксів + у міру проходження гри головний герой (майор джеймс флетчер) буде спілкуватися з різними персонажами за допомогою радіопереговорів.

У hard reset, на відміну від багатьох подібних проектів, в арсеналі персонажа є всього лише 2 ствола (модулярна автоматична рушниця cln і плазмова гвинтівка eef-21). З часом їх можна модифікувати і активувати альтернативні режими стрільби. Ремастер hard reset redux привніс в гру зброю ближнього бою-смертоносну кібернетичну катану. Крім прокачування озброєння можна покращувати характеристики самого персонажа.

Проект виконаний в дусі шутерів старої школи (painkiller, серії serious sam…). Епічні протистояння з босами гарантовані. Приготуйтеся валити гори “м’яса” під музичний супровід техно-метал!

Головна музична тема гри:

Трейлер hard reset redux:

Бажаючі придбати гру, можуть це зробити в steam, gog, на playstation 4 і xbox one.