Halo infinite перетворюють на fortnite

31

У багатокористувацький режим halo infinite були додані косметичні предмети, серед яких є котячі вуха. Вони доступні за ціною 1000 кредитів і можуть бути придбані тільки в рамках пакетної угоди. Незважаючи на запитувану ціну в 10 доларів, вони здаються стали дуже популярними, але, як завжди, у всіх ігрових спільнотах, не всім довелося це до душі.

Гравці, які виступили проти котячих вух, вважають, що їх покупка, по суті, посилає студії 343 industries невірний сигнал про пріоритети розвитку мережевого режиму halo infinite. Хоча до цих пір існують проблеми з багатокористувацькою грою, а такі режими, як forge та інші ще не додані, спільнота стурбована тим, що успіх цієї гри лише спонукає приділяти увагу грошовим транзакціям. Інші висловили стурбованість з приводу того, чим це закінчиться в результаті закінчиться, якщо подібний стан мультиплеєра вже через місяць після релізу. Іншими словами, halo infinite перетворюється на fortnite і розробники не виявляють особливої поваги до» тем ” halo.

Ось лише деякі з безлічі коментарів про введення котячих вух на офіційних форумах halo waypoint:

  • «обладунки повинні залишатися тематичними обладунками, а не ромашками і котячими вухами. Це схоже на жахливий трюк для залучення гравців fortnite, а не для їх справжніх фанатів. Я благаю вас 343, будь ласка, зосередьтеся на броні, яка дійсно підходить для halo”.
  • ” я люблю halo infinite, відмінна гра. Я не заперечував проти ситуації з f2p, тому що вони хочуть грошей від мікротранзакцій. Самурайський матеріал був дивним і не підходив для всесвіту halo, він не виглядав занадто вдалим, щоб вписатися… Але тепер у нас є чортові котячі вуха? невже 343 хоче зруйнувати всесвіт halo за допомогою цієї жахливої всесвіту bs, щоб заробити гроші? ми почнемо бачити буквально клоунів в костюмі спартанців через рік, просто подивіться”.
  • ” я думав, що такого роду хрень достатньо для cod … Я думав, що halo і 343i, принаймні, вище цього, але вони теж лежать на підлозі в калюжі».

Одна з популярних пропозицій полягає в тому, що студія могла б дозволити гравцям відключати косметику, аналогічно опції перемикання в halo: the master chief collection. Знайшлися і ті, хто нагадав усім, що у halo завжди була трохи придуркувата сторона, згадуючи скін піци в halo 5: guardians.