Gravewood high-новий тизер

88

Приготуйтеся до найстрашнішого навчального року у вашому житті. Herocraft pc представляє новий тизерний ролик для gravewood high. Це гра в жанрі стелс-хоррор, яку можна проходити скільки завгодно. Дія розгортається в середній школі з руйнується оточенням, випадково генеруються рівнями і розумним противником, який розвиває нові здібності по ходу гри.

Новий тизерний ролик демонструє деякі з моторошних закутків школи, зловісні головоломки, а також похмурі секрети школи грейвуд. Часу на пошуки допомоги немає, тому що містер хайд вже вийшов на полювання. У школі грейвуд у вас є два варіанти: втекти або померти.

Особливості гри:

  • динамічне оточення. Кімнати школи змінюють розташування, а інтер’єр руйнується в процесі гри, кожен раз створюючи по-справжньому гостре і неповторне пригода.
  • підступний опонент. У процесі проходження гри вчитель змінюється зовні і набуває нових здібностей, стаючи розумнішими і небезпечніше. Для перемоги недостатньо просто ховатися, треба перехитрити вчителя, знищуючи важливі для нього предмети і заманюючи в пастки.
  • таємниця, загублена в часі. Сюжет гри дозволить зануритися в антураж декількох знакових періодів історії, від культових 80-х, до громадянської війни в сша.