Гравець в football manager 2022 змусив сім’ю спостерігати за його фіналом ліги чемпіонів

26

Створення успішної команди в fm 22 є досить складним завданням, тому не дивно, що наш сьогоднішній герой був дійсно щасливий, коли йому вдалося дістатися до фіналу ліги чемпіонів.

Геймер вирішив розділити цю грандіозну подію зі своєю люблячою сім’єю і умовив їх подивитися фінальний поєдинок на великому екрані телевізора – прямо як справжній матч.

Отже, користувач твіттера під ніком svmwhxt гордо вивів свій віртуальний лондонський “арсенал” на вирішальний матч сезону проти туринського “ювентуса”. На превеликий жаль, поєдинок закінчився, м’яко кажучи, не дуже вдало для канонірів. Команда геймера зазнала нищівної поразки 0: 4, проте навіть не це найбільше засмутило хлопця.

я програв 4: 0. Бути розгромленим у фіналі лч досить принизливо, але ще гірше, коли це відбувається на очах вашої родини, що сміється кожен раз, коли вам забивають гол. Вони ще й освистали мене в кінці матчу – – розповів svmwhxt.

Svmwhxt з гордістю прослухав знаменитий гімн ліги чемпіонів перед матчем і це виглядає досить комічно в прикрашеній до новорічних свят кімнаті. Хоча горе-менеджер і провалив матч, але зате можна сказати, що він відчув ще більше атмосфери реального фіналу, адже наявність незадоволеної публіки на трибунах це невід’ємна частина життя реальних футбольних тренерів.

Геймерське співтовариство і шанувальники fm по-доброму посміялися над хлопцем і побажали йому удачі в наступних сезонах. У той час інші жартома говорили, що поразка була заслужена, адже менеджер навіть не здогадався надіти офіційний костюм для такої важливої події.