Гравці втопили steam-версію crysis remastered в негативних відгуках

84

Днями до steam через рік egs-ексклюзивності дістався ремастер культового науково-фантастичного бойовика crysis. Хоча реліз і був покликаний повернути гравцям “їх 2007-й”, але повернення вийшло як разом з усіма перевагами, так і разом з недоліками. Станом на момент написання даної замітки середній користувацький рейтинг crysis remastered в steam становив всього 50 %, і значна частина негативних відгуків пов’язана з огидною оптимізацією ремастера.

Гравці скаржаться, що обсяг графічних змін в crysis remastered не відповідає збільшеним вимогам до обчислювальної потужності комп’ютера, нарікають на численні помилки, відсутність швидких збережень, а також значно втратив в iq штучний інтелект, вже вибачте за ненавмисну тавтологію. Загалом, повернення в 2007-й вийшло з повним спектром тих же емоцій і вражень 14-річної давності. Отримайте-розпишіться.

Нагадаємо, що зараз crytek готується до випуску трилогії ремастерів crysis, до складу якої увійдуть всі три основні частини серії. Хотілося б вірити, що в оновлених crysis 2 і crysis 3 ситуація з ремастером першої частини не повториться. Запуск crysis remastered trilogy запланований на 15 жовтня.