Gran turismo 7 робиться і для “нового покоління автолюбителів”, говорить творець серії

49

У недавньому інтерв’ю thegamer творець gran turismo і генеральний директор polyphony digital кадзунорі ямауті розповів про філософію дизайну gran turismo 7 і про те, як вона сподівається залучити в світ автомобільної культури нове покоління фанатів.

«шанувальники серії, які роками грають в gran turismo, можуть знайти цю нову гру занадто пояснювальній»

— говорить ямауті-сан, відзначаючи, як він хоче зробити gt7 більш доступним, незважаючи на його статус гоночного симулятора.

” але я хочу, щоб вони думали про нове покоління дітей, які можуть грати вперше. Автомобільний світ має тенденцію ставати дуже закритим суспільством, вони використовують термінологію, зрозумілу тільки їм і їх колегам. Наприклад, якщо ви згадали 356, діти в наші дні не будуть знати, що це porsche. Деякі з них можуть навіть не знати службу 911. Нам необхідно донести цю інформацію до нових потенційних шанувальників, щоб розвивати автомобільну культуру. Це не означає, що ми не будемо прагнути до глибини і реалізму, на які завжди орієнтувалися, але ми дійсно приділяємо велику увагу доступності таким чином, щоб це відповідало новому поколінню і робило gran turismo 7 доступним як для новачків, так і для давніх послідовників».

Gran turismo 7 як і раніше буде прагнути до реалізму і точності, але, схоже, не буде боятися натиснути на гальма і уповільнити роботу, щоб ті, хто не знайомий з серією, могли все це зрозуміти. Це не найпростіший спосіб досягти балансу в подібному жанрі, але ямауті-сан здається впевненим.

” ми хочемо, щоб гравці, які вперше беруть участь в gran turismo, могли вивчити і зрозуміти, що таке машина, що таке тюнінг, які налаштування вам потрібні, що залучено в гонці. Раніше ми надавали іншим змі ділитися цією інформацією до того, як вони почнуть грати в гру, але тепер ми зрозуміли, що нам необхідно розуміти і навчати нове покоління того, які красиві типи автомобілів виробляються по всьому світу і яка історія стоїть за ними. Ось як ми розробили цю нову гру”.

Gran turismo 7 вийде 4 березня 2022 року на playstation 4 і playstation 5.