Гра про космічного трехрукого найманця they always run вийде в жовтні

25

Студія alawar premium оголосила про вихід 20 жовтня динамічного 2d-платформера they always run на пк (steam, epic gamesstore і gog).

За сюжетом гри колись потужна галактична імперія впала, а населені планети загрузли в злочинності. В такий час стали особливо цінуватися найманці,здатні знайти кого завгодно і де завгодно – наприклад, трехрукий мутант ейден полює головами найнебезпечніших злочинців світу. За одних він бере гроші, задругих-безцінну інформацію, яка допоможе йому дістатися до того, ктозаставіл його встати на цей шлях і влипнути в змову галактичного масштабу. Ігрокампредстоіт ловити злочинців на околицях всесвіту, в центральних світах і наруїнах загиблих цивілізацій, покращувати спорядження, отримувати нові здібності і становітьсясильнее і швидше кожного, хто встане у вас на шляху. Не забувайте пропреімущество ейдена,адже три руки – це не тільки більше ворогів під прицілом, але і вагомий аргумент в будь-якій перепалці.

Як обіцяють розробники, гравців чекає заплутана історія, органічнопереплетенная з високооктановим геймплеєм, а несподівані повороти сюжету будутудівлять так само, як удар третьої руки з-під плаща мисливця.