Google заявила про готовність взаємодіяти з владою рф і виплатила по штрафах більше 32 млн рублів

21

Компанія google сплатила штрафи на суму понад 32 мільйонів рублів — відповідну інформацію опублікувало видання «інтерфакс». Як повідомив голова держдуми з безпеки та протидії корупції василій піскарьов, представник керівництва компанії google марко панчіні на зустрічі з депутатами повідомив про оплату штрафів.

«сьогодні прозвучала цифра штрафів, які були виписані google за те, що вони не видаляють незаконний контент, на суму 32,5 млн рублів. Сьогодні марко панчіні сказав нам, що ці штрафи вони сплатили”,-сказав піскарьов журналістам 25 жовтня за підсумками онлайн-зустрічі з керівництвом компанії.

Піскарьов додатково зазначив, що «панчіні неодноразово, систематично протягом усього нашого діалогу декларував, що вони наші закони дотримуються і мають намір дотримуватися, що вони готові взаємодіяти, вести діалоги з нашими державними органами і з депутатами також».

Нагадаємо, минулого тижня заступник голови роскомнагляду вадим субботін заявив, що російські суди оштрафували google, facebook і twitter в цілому вже на 140 млн рублів, але сервіси компаній досі не видалили близько близько 5,5 тисяч сторінок із забороненим в росії контентом.